Moldova / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Agroline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb New Holland
AP
Case
Case IH
Claas
Dronningborg
Fendt
Ford
John Deere
Massey Ferguson
ZF
»
Piese de schimb New Holland T-series
»
Piese de schimb New Holland T6
»
Hidraulică New Holland T6
»
Furtune de înaltă presiune New Holland T6
Distribuitoare hidraulice New Holland
Cilindrii hidraulici New Holland
Pompe hidraulice New Holland
Motoare hidraulice New Holland
Conducte hidraulice New Holland
Rezervoare hidraulice New Holland
Motoare gerotor New Holland
Pompe cu roți dințate New Holland
Pinioane cutie de viteze New Holland
Elemente de fixare New Holland
Fulii New Holland
Izolaţii New Holland
Motoare New Holland
Cutii de viteze New Holland
Panouri cu dispozitive New Holland
»
Furtune de înaltă presiune New Holland T6
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
distribuitoare hidraulice
cilindrii hidraulici
pompe hidraulice
furtune de înaltă presiune
unități de control al aparatelor de zbor
alte piese hidraulice
Arată tuturor
Categoria de maşină
tractoare
tractor cu roţi
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
Atlas
AR
Berthoud
Case IH
Case
Challenger
Claas
Ares
Arion
Lexion
DAF
Deutz
Fendt
Fiat
Ford
Gates
Holmer
Jarraff
John Deere
6M
550
4730
6100
6105
6110 M
6115
7720
7730
7820
7830
7920
7930
8270 R
8295
8320
8335 R
8345 R
8370 R
8430
8530
W-series
Lamborghini
Manitou
Massey Ferguson
30
50
New Holland
L-series
LB
LB 115
NH
NH75
NH95
T-series
T6
T7
T7.030
T7.040
T7.200
TL
TM
TM 120
TM 130
TM 140
TM 155
TS
TS110
TS115
PTG
Ropa
SAME
Dorado
Silver
Valtra
N-series
ZF
Ålö
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Moldova
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
2 anunțuri
Arată
2 anunțuri:
Furtune de înaltă presiune New Holland T6
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
furtun de înaltă presiune New Holland Țevi suspensie punte față T7.200, T7, T6, T6000 87325469, 82029 pentru tractor cu roţi T7.200
5
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi suspensie punte față T7.200, T7, T6, T6000 87325469, 82029 pentru tractor cu roţi T7.200
120 EUR
Furtun de înaltă presiune
87325469, 82029212, 82035900, 82036782, 87359495
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
3
Furtun de înaltă presiune New Holland T7040, T7000, T6, T7, Cablu de comandă a valvei hidraulice 87308462 pentru tractor cu roţi
60 EUR
Furtun de înaltă presiune
87308462
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
Alte modele din secțiunea „Furtune de înaltă presiune New Holland”
furtun de înaltă presiune New Holland Conductă unitate orbitală de direcție Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Seria L95 1438-100819-111546071 pentru tractor cu roţi
6
Furtun de înaltă presiune New Holland Conductă unitate orbitală de direcție Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Seria L95 1438-100819-111546071 pentru tractor cu roţi
70 EUR
Furtun de înaltă presiune
1438-100819-111546071
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
furtun de înaltă presiune New Holland Țevi cilindru direcție Case Mxu Ts115a, Ts110, 5199554, 5199552 pentru tractor cu roţi
7
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi cilindru direcție Case Mxu Ts115a, Ts110, 5199554, 5199552 pentru tractor cu roţi
140 EUR
Furtun de înaltă presiune
5199554, 5199552, 47123149, 82036364
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
3
Furtun de înaltă presiune New Holland Furtun hidraulic Lb75, Lb115, Nh75tlb, Nh85tlb, Nh95tlb 85812157 pentru New Holland LB75, LB75CP, LB115, NH75TLB, NH85TLB, NH95TLB
20 EUR
Furtun de înaltă presiune
85812157
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
furtun de înaltă presiune New Holland Kit conducte de direcție pentru unitatea orbitală Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 Orbital pentru tractor cu roţi
9
Furtun de înaltă presiune New Holland Kit conducte de direcție pentru unitatea orbitală Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 Orbital pentru tractor cu roţi
55 EUR
Furtun de înaltă presiune
Orbital unit Steering Pipes kit
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
furtun de înaltă presiune New Holland Țevi de acționare la distanță pentru articulația față Case Puma 200, kit supape 873299 87329928 pentru tractor cu roţi New Holland T7030
10
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi de acționare la distanță pentru articulația față Case Puma 200, kit supape 873299 87329928 pentru tractor cu roţi New Holland T7030
395 EUR
Furtun de înaltă presiune
87329928
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
furtun de înaltă presiune New Holland T7.200, T6000, Seria Case Puma, Tub Cilindru Ridicare, Furtun 875191 87519167 pentru tractor cu roţi T7.200
4
Furtun de înaltă presiune New Holland T7.200, T6000, Seria Case Puma, Tub Cilindru Ridicare, Furtun 875191 87519167 pentru tractor cu roţi T7.200
90 EUR
Furtun de înaltă presiune
87519167
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
furtun de înaltă presiune pentru heder recoltare grâu New Holland 760CG
12
Furtun de înaltă presiune pentru heder recoltare grâu New Holland 760CG
Preț la cerere
Furtun de înaltă presiune
Danemarca, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Luați legătura cu vânzătorul
furtun de înaltă presiune pentru combină de recoltat cereale New Holland 760CG
15
Furtun de înaltă presiune pentru combină de recoltat cereale New Holland 760CG
Preț la cerere
Furtun de înaltă presiune
Danemarca, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
2 anunțuri
Arată
Prețurile pentru furtune de înaltă presiune New Holland T6
Furtun de înaltă presiune New Holland Conductă unitate orbitală de direcție Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Seria L95 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: 1438-100819-111546071
70 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland T7.200, T6000, Seria Case Puma, Tub Cilindru Ridicare, Furtun 875191 pentru tractor cu roţi T7.200
Număr de catalog: 87519167
90 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi suspensie punte față T7.200, T7, T6, T6000 87325469, 82029 pentru tractor cu roţi T7.200
Număr de catalog: 87325469, 82029212, 82035900, 82036782, 87359495
120 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi de acționare la distanță pentru articulația față Case Puma 200, kit supape 873299 pentru tractor cu roţi New Holland T7030
Număr de catalog: 87329928
395 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland T7040, T7000, T6, T7, Cablu de comandă a valvei hidraulice 87308462 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: 87308462
60 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland Kit conducte de direcție pentru unitatea orbitală Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: Orbital unit Steering Pipes kit
55 EUR
Furtun de înaltă presiune New Holland Țevi cilindru direcție Case Mxu Ts115a, Ts110, 5199554, 5199552 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: 5199554, 5199552, 47123149, 82036364
140 EUR
Numere de catalog populare
Furtune de înaltă presiune Case IH 47123149
Furtune de înaltă presiune New Holland 5199554
Furtune de înaltă presiune New Holland 5199552
Furtune de înaltă presiune New Holland 82036364
Hidraulică New Holland 87308462
Furtune de înaltă presiune New Holland 87329928
Furtune de înaltă presiune New Holland 87519167
Furtune de înaltă presiune New Holland 87325469
Furtune de înaltă presiune New Holland 82029212
Furtune de înaltă presiune New Holland 82035900
Vezi şi
Furtune de înaltă presiune New Holland T6 în România