Moldova / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Agroline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb Case IH
AP
Case
Claas
Dronningborg
Fendt
Ford
John Deere
Massey Ferguson
New Holland
ZF
»
Transmisii Case IH
»
Cartere punți Case IH
Pinioane cutie de viteze Case IH
Cutii de viteze Case IH
Diferentiale Case IH
Arborii pinionului Case IH
Furci schimbător de viteze Case IH
Axuri cardanice Case IH
Arbori principali Case IH
Carcase cutie de viteză Case IH
Reductoare Case IH
Arborii de transmisie Case IH
Discuri de ambreiaj Case IH
Inele de sincronizare Case IH
Rulmenți cu role Case IH
Pereche de angrenaje conice Case IH
Prize de putere Case IH
»
Cartere punți Case IH
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
pinioane cutie de viteze
cutii de viteze
diferentiale
furci schimbător de viteze
axuri cardanice
carcase cutie de viteză
arborii de transmisie
reductoare
cartere punți
arbori principali
inele de sincronizare
arborii pinionului
discuri de ambreiaj
pereche de angrenaje conice
rulmenți cu role
prize de putere
axe anterioare
arbori de transmisie
arbori secundari
cuplaje hidrodinamice
șaibe
punţi motoare
cilindru principal ambreiaj
axe posterioare
cruci cardanice
inele de etanșare ale cutiei de viteze
coşuri de ambreiaj
pedale ambreiaj
ambreiaje
cabluri schimbator viteze
rulmenţi de presiune
schimbătoare viteze
cilindrii receptori de ambreiaj
furtunuri ambreiaj
garnituri cutie de viteze
rulmenți cutie viteze
piniοane diferențiale
alte piese de schimb ale transmisiei
Arată tuturor
Categoria de maşină
tractoare
tractor cu roţi
Arată tuturor
Tipul piesei de schimb
piesă de schimb originală
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
AGCO
Case IH
956
1056
1255
5120
5130
5140
International
JX
JX 80
JX 90
MX
MX 285
MXM
MXM 120
MXU
Maxxum
Maxxum 130
Maxxum 145
Claas
Ares
Scorpion
David Brown
Deutz
D-series
Deutz-Fahr
Agrotron
DX series
Fendt
Fiat
Ford
5610
6600
6610
6640
7610
7700
8210
8340
8630
8730
E-series
L-series
TW
International
JCB
3CX
4CX
155
410
542-70
Fastrac
John Deere
6M
6R
3040
3130
6100
6115
6145
6155
6200
6210
6215
6300
6320
6400
6610
6620
6800
6900
7200
7400
7500
7700
7710
T-series
Lamborghini
Landini
Vision
Manitou
MT
Massey Ferguson
285
575
590
690
698
699
4255
5711
7719
7720
Matbro
McCormick
MC
Merlo
P-series
New Holland
L-series
LM
M-series
T-series
TD
TL
TM
TN
TS
TVT
SAME
Dorado
Rubin
Valmet
Valtra
S-series
T-series
Vredo
ZF
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Moldova
altele
Ucraina
Arată tuturor
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
14 anunțuri
Arată
14 anunțuri:
Cartere punți Case IH
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
carter punte Case IH Grindă carcasă punte față Mxm120, Mxm, Mxe 87323738, 87652088 pentru tractor cu roţi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
5
Carter punte Case IH Grindă carcasă punte față Mxm120, Mxm, Mxe 87323738, 87652088 pentru tractor cu roţi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
1.050 EUR
Carter punte
87323738
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Grindă carcasă punte față 5156 5156372
6
Carter punte Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Grindă carcasă punte față 5156 5156372
950 EUR
Carter punte
5156372, 5156389, 47488688
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Publicați un anunț
carter punte Case IH Carcasă punte față 1255 Xl, Grindă 4448302024, 4468461008, 3229119 pentru tractor cu roţi Case IH 1255 Xl
10
Carter punte Case IH Carcasă punte față 1255 Xl, Grindă 4448302024, 4468461008, 3229119 pentru tractor cu roţi Case IH 1255 Xl
799 EUR
Carter punte
4468461008, 4468461008A
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Carcasă punte față New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 87555903 pentru tractor cu roţi
10
Carter punte Case IH Carcasă punte față New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 87555903 pentru tractor cu roţi
922 EUR
Carter punte
87555903, 84181155
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria Tsa, grindă carcasă punte față 518 5182893 pentru tractor cu roţi
4
Carter punte Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria Tsa, grindă carcasă punte față 518 5182893 pentru tractor cu roţi
700 EUR
Carter punte
5182893
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Grindă carcasă punte față New Holland T6.180 Case Maxxum 87633190 87555903
10
Carter punte Case IH Grindă carcasă punte față New Holland T6.180 Case Maxxum 87633190 87555903
922 EUR
Carter punte
87555903
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
2
Carter punte Case IH Maxxum 130, Carcasă punte spate Steyr, Angrenaj conic, Piuliță diferențial 473588 47358811 pentru tractor cu roţi
1 EUR
Carter punte
47358811
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
carter punte Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Placă carcasă punte spate 115707a1, A188586 1341232C1 pentru 5120
10
Carter punte Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Placă carcasă punte spate 115707a1, A188586 1341232C1 pentru 5120
650 EUR
Carter punte
1341232C1
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Mx And Mxc Rear Axle Housing 220169a1 220169A1 pentru tractor cu roţi Case IH Mx Mxc
10
Carter punte Case IH Mx And Mxc Rear Axle Housing 220169a1 220169A1 pentru tractor cu roţi Case IH Mx Mxc
650 EUR
Carter punte
220169A1
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Carcasă punte spate Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 254365A1 pentru tractor cu roţi Case IH CX100
4
Carter punte Case IH Carcasă punte spate Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 254365A1 pentru tractor cu roţi Case IH CX100
450 EUR
Carter punte
254365A1, 254364A1
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Carcasă punte spate 1341279c3, 1341230c3, 1 1341230C1 pentru tractor cu roţi Case IH 5120
7
Carter punte Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Carcasă punte spate 1341279c3, 1341230c3, 1 1341230C1 pentru tractor cu roţi Case IH 5120
1.200 EUR
Carter punte
1341230C1
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH Carcasă centrală punte spate International 956, 1056 1280964c2, 1289 1280964C2 pentru tractor cu roţi Case IH 956, 1056
10
Carter punte Case IH Carcasă centrală punte spate International 956, 1056 1280964c2, 1289 1280964C2 pentru tractor cu roţi Case IH 956, 1056
730 EUR
Carter punte
1280964C2
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte Case IH 5120 Carcasă semi-ax spate dreapta 1345724c2, 1345723c1, 1995230c1, 1345724C2 pentru tractor cu roţi Case IH 5120
8
Carter punte Case IH 5120 Carcasă semi-ax spate dreapta 1345724c2, 1345723c1, 1995230c1, 1345724C2 pentru tractor cu roţi Case IH 5120
650 EUR
Carter punte
1345724C2
Irlanda, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Luați legătura cu vânzătorul
carter punte MX 285 87404249 pentru tractor cu roţi Case IH MX 285
5
Carter punte MX 285 87404249 pentru tractor cu roţi Case IH MX 285
1.000 USD
≈ 893,40 EUR
Carter punte
87404249
Ucraina, Vinnytsia
TOV Kedron Mashyneri
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
14 anunțuri
Arată
Prețurile pentru cartere punți Case IH
Carter punte MX 285 pentru tractor cu roţi Case IH MX 285
Număr de catalog: 87404249
893,40 EUR
Carter punte Case IH Carcasă punte față 1255 Xl, Grindă 4448302024, 4468461008, 3229119 pentru tractor cu roţi Case IH 1255 Xl
Număr de catalog: 4468461008, 4468461008A
799 EUR
Carter punte Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Carcasă punte spate 1341279c3, 1341230c3, 1 pentru tractor cu roţi Case IH 5120
Număr de catalog: 1341230C1
1.200 EUR
Carter punte Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Placă carcasă punte spate 115707a1, A188586 pentru 5120
Număr de catalog: 1341232C1
650 EUR
Carter punte Case IH Carcasă punte spate Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 pentru tractor cu roţi Case IH CX100
Număr de catalog: 254365A1, 254364A1
450 EUR
Carter punte Case IH Carcasă centrală punte spate International 956, 1056 1280964c2, 1289 pentru tractor cu roţi Case IH 956, 1056
Număr de catalog: 1280964C2
730 EUR
Carter punte Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Grindă carcasă punte față 5156
Număr de catalog: 5156372, 5156389, 47488688
950 EUR
Carter punte Case IH Grindă carcasă punte față Mxm120, Mxm, Mxe 87323738, 87652088 pentru tractor cu roţi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
Număr de catalog: 87323738
1.050 EUR
Carter punte Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria Tsa, grindă carcasă punte față 518 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: 5182893
700 EUR
Carter punte Case IH Carcasă punte față New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 pentru tractor cu roţi
Număr de catalog: 87555903, 84181155
922 EUR
Numere de catalog populare
Cartere punți New Holland 87555903
Cartere punți New Holland 87404249
Cartere punți Case IH 5156372
Cartere punți Case IH 47358811
Cartere punți Case IH 5156389
Cartere punți Case IH 47488688
Cartere punți Case IH 84181155
Cartere punți Case IH 4468461008
Cartere punți Case IH 87323738
Cartere punți New Holland 5182893
Vezi şi
Cartere punți Case IH în România